Обрати сторінку

Про нас/про компанію

ПРАТ «ЗАПОРІЖКРАН» є провідним виробником мостових, козлових та спеціалізованих кранів у східній Європі.
З акцентом на виробництво високоякісних кранів і важкого підйомного обладнання, наш завод обслуговує такі галузі, як порти, мультимодальні термінали, верфі, переробні, ядерні, енергетичні об’єкти та термінали для сипучих матеріалів

Причальные контейнерные краны-перегружатели. Кран перегружатель

З серпня 2005 року основним акціонером ПРАТ «ЗАПОРІЖКРАН» є фінська транснаціональна корпорація Konecranes PLC, світовий лідер у сфері рішень з переміщення матеріалів. Ця інтеграція в групу Konecranes значно підвищила обсяг виробництва – він зріс втричі. Зокрема, був створений новий підрозділ, призначений для виробництва балок прямокутного перерізу (перетину), здатний виробляти до 700 балок щорічно.

Цей підрозділ має передове обладнання, включаючи зварювальну технологію Kemppi, газорізальні машини Messer, плазмові різальні машини від Microstep, лінії дробоструменевого очищення листів, дробоструменеві камери, а також камери для фарбування. Понад 50 відсотків обладнання в механічному цеху було модернізовано для забезпечення ефективності та якості в усіх операціях.

Про Konecranes

Konecranes moves what matters. Ми є глобальним лідером у рішеннях з переміщення матеріалів, обслуговуючи широкий спектр клієнтів у різних галузях. Konecranes постійно встановлює стандарти у галузі, від щоденних поліпшень до проривів у найважливіші моменти, оскільки ми знаємо, що завжди можемо знайти безпечний, більш продуктивний та сталий спосіб.
Обираючи Konecranes, ви отримуєте унікальне джерело світового досвіду та знань у поєднанні з місцевими ноу-хау для розширення можливостей ваших рішень з переміщення матеріалів та підвищення вашої безпеки

Наші цінності

Клієнти на першому місці

Ми будуємо довірчі відносини та надаємо робочі рішення щодня, що допомогає нашим клієнтам вигравати. Це так просто. Кожна взаємодія важлива, і кожна деталь має значення. Наші рішення ґрунтуються на тому, що потрібно нашим клієнтам: сьогодні й завтра.

Робити правильні речі

Вести відповідальний та стійкий бізнес не завжди легко, і часто це потребує мужності. Але ми це робимо, тому що віримо, що так правильно.Ми дотримуємося найвищих етичних стандартів і беремо відповідальність за свої дії. Ми надаємо безпечні й надійні рішення для переміщення матеріалів та забезпечуємо
зменшення викидів вуглецю в усьому світі.

Прагнення кращого

Ми ніколи не припиняємо рухатися, вчитися та вдосконалюватися. Ми натхненні та прагнемо завжди знаходити кращий шлях. Просто ми такі.І завдяки технологічному лідерству, інноваційному духу й навичкам вирішення проблем ми щодня знаходимо нові шляхи вдосконалення.

Вигравати разом

Все починається з наших людей. Ми — команда різнопланових фахівців з усього світу, кожен з яких робить свій внесок у наш спільний успіх.Ми більше, ніж просто колеги — ми працюємо разом, перемагаємо разом і завжди підтримуємо один одного.І ми довіряємо один одному робити те, що найкраще для команди.

Причальные контейнерные краны-перегружатели STS.Краны для обработки контейнеров портовые краны

Рішення для портів

Konecranes Port Solutions пропонує обладнання, програмне забезпечення та сервіс для галузі переміщення контейнерів. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити найкращі в світі рішення для переміщення контейнерів, і ми є лідирами у впровадженні передових технологій, розумінні процесів та зобов’язаннях щодо обслуговування.

Промислове обладнання

Konecranes Industrial Equipment пропонує широкий асортимент промислових кранів – від компонентів та обладнанная для невеликих навантажень до складних технологічних рішень – для обслуговування загального виробництва та різних галузей промисловості. Ми є найбільшим постачальником промислових кранів та лебідок зі сталевим тросом у світі та лідером у сфері цифрового управління, програмного забезпечення та автоматизації.

Краны и подъемное оборудование для автомобильной промышленности.Производитель кранов и грузоподъёмного оборудования в Украине.

ПРАТ “ЗАПОРІЖКРАН”

Адреса

Україна, 69041,
м. Запоріжжя, вул. Кияшка, 16а

Телефон факс

+38 061 283 18 00

Email

zaporozhcrane@konecranes.com

Share This