Обрати сторінку

Двобалочний мостовий кран SMARTON – розроблений Konecranes мостовий кран із відкритою лебідкою важкого режиму використання, експлуатується на підприємствах багатьох провідних промислових компаній. Призначений для жорстких умов експлуатації, Двобалковий мостовий кран SMARTON знаходить широке застосування у промисловому виробництві, зокрема, на лініях збирання та з метою сервісу.

Вантажопідйомність мостового крана SMARTON складає від 6.3 до 250 тонн з одним візком і до 500 тонн із двома візками. Режими використання механізмів від М3 до М8. Вибираючи двобалковий мостовий кран SMARTON, ви отримуєте вантажопідйомну техніку досконалої механічної конструкції та переваги використання інтелектуальних систем.

ДВОБАЛЬНИЙ МОСТОВИЙ КРАН SMARTON

Відчуйте переваги інтелектуальних систем 

Проектуючи наші мостові крани, ми надаємо безпеці вищий пріоритет. Безпека вантажних операцій із краном SMARTON гарантують високоякісні компоненти та найсучасніше програмне забезпечення. Інтелектуальні функції Smart Features дають повний контроль за процесом переміщення вантажу, значно підвищуючи безпеку та продуктивність. 

Приводи з низьким споживанням енергії, розроблені спеціально для застосування на кранах, та пропонована система рекуперації сприяють зниженню експлуатаційних витрат. 

Користувальницький досвід виведено на новий рівень

Двобалочний мостовий кран SMARTON простий в управлінні та обслуговуванні. У його комплектацію включений планшет, який суттєво спрощує роботу кранівника та обслуговуючого персоналу та виводить досвід користувача на новий рівень. Планшет підключається за допомогою бездротового з’єднання до системи керування та встановлюється на радіопульт або в кабіні крана. Як опція пропонується виведення на дисплей планшета зображень з відеокамер для підвищення безпеки та ефективності вантажних операцій.Konecranes пропонує пакет послуг TRUCONNECT, що реалізуються через віддалене підключення до крана. З системою віддаленого моніторингу TRUCONNECT замовнику надсилається інформація про фактичне використання крана, яка допомагає оптимізувати сервісні заходи та дає можливість стежити за тим, як виконується його технічне обслуговування та дотримуються правил його експлуатації. 

Для отримання більш детальної інформації про крани SMARTON, будь ласка, зв’яжіться з ПРАТ “Запоріжкран”.

Share This