Обрати сторінку

Вибухобезпекові мостові крани EX

це надійність роботи, зручність управління та гарантія виключної безпеки операцій з переміщення вантажів вагою до 5 тонн. Основні компоненти спроектовані спеціально для застосування на мостових кранах, що працюють у вибухонебезпечному середовищі.

Гарантия безопасности и надежности

Однобалочные мостовые краны с электрическим цепным тельфером EXN – это надежность работы и гарантия исключительной безопасности операций по перемещению грузов весом до 5 метрических тонн. Основные компоненты спроектированы специально для применения на кранах, работающих во взрывоопасной среде.

Безопасность нашего оборудования подтверждают сертификаты взрывозащиты. Уникальная механическая конструкция не допускает образования искр и других рисков воспламенения в нормальных рабочих условиях.

Гарантія безпеки та надійності
Однобалочні мостові крани з електричним ланцюговим тельфером EXN – це надійність роботи та гарантія виняткової безпеки операцій із переміщення вантажів вагою до 5 метричних тонн. Основні компоненти спроектовані спеціально для застосування на кранах, що працюють у вибухонебезпечному середовищі.

Безпеку нашого обладнання підтверджують сертифікати вибухозахисту. Унікальна механічна конструкція не допускає утворення іскор та інших ризиків займання у нормальних робочих умовах.

Зручність управління
Ми створюємо наші крани не тільки безпечними та надійними, а й вкрай зручними в управлінні. Ергономічний інтерфейс користувача дозволяє кранівнику повністю сконцентруватися на операції переміщення вантажу. Контакторне керування двошвидкісним двигуном та електричні кінцеві вимикачі забезпечують повний та постійний контроль над вантажем.

Широкий ряд опцій дозволяє адаптувати кран до різних потреб. Ви можете додатково замовити пристрої захисту від зіткнення, гаки та ходові колеса із бронзовим покриттям. Залежно від вимог замовників, однобалочні мостові крани EXN мають однобалочну або двобалочну конструкцію, стандартне або низькостельове виконання для оптимального використання наявного робочого простору. Пропонуються візки різних моделей.

Правильний вибір
Однобалочний бруківка EXN підходить для експлуатації на підприємствах біоенергетичної, нафтогазовидобувної або хімічної галузей. Якщо вам необхідно виконувати сервісні роботи в небезпечних зонах виробництв, де можуть бути газ або горючий пил, кран EXN – правильний вибір.

Будь ласка, зв’яжіться з Konecranes для більш детальної інформації про наше обладнання вибухобезпечного виконання.

Share This