Обрати сторінку

Портальні Козлові контейнерні крани на пневмоколісному ходу (RTG) виробництва Konecranes є хорошим прикладом розширення функціональних можливостей обладнання для обробки контейнерів. Портальні Крани RTG Konecranes у своїй стандартній комплектації мають цілу низку інноваційних функцій і параметрів, таких як вбудована активна система контролю вантажу (ALC), розумна конструкція крана та розумна конструкція кабіни, які значно підвищують безпеку, продуктивність та надійність наших вантажопідйомних машин.

Можливість переходу до повної автоматизації роботи RTG кранів
Вибираючи портальні крани RTG виробництва Konecranes, ви отримуєте можливість переходу до повної автоматизації роботи кранів на пневмоколісному ході. Ми розробили систему Automated RTG (ARTG), яка може застосовуватись як на нових, так і існуючих контейнерних терміналах.

Вибір параметрів живлення кранів
Ми пропонуємо повний вибір параметрів живлення портових кранів RTG Konecranes, включаючи нову гібридну систему Hybrid Power Pack. Хоч би яку схему передбачав ваш бізнес-план – використання дизель-електричних або повністю електричних приводів, у нас є для вас пропозиція. Розгляньте різні можливості електрифікації кранів на пневмоколісному ході.

Переваги відсутності гідравліки
Наші Портальні крани RTG не застосовують гідравлічне обладнання, будь то механізм повороту ходових коліс, система запобігання розгойдування вантажу або система мікропереміщень спредера. Серед переваг, які дає таке технічне рішення – підвищення надійності, зниження часу простоїв, зниження витрат на технічне обслуговування та запасні частини. Такий параметр, як відсутність гідравліки, має особливе значення для портів із суворими кліматичними умовами.

І нова модель пневмоколісного крана – BOXHUNTER
Ми пропонуємо контейнерний кран на пневмоколісному ходу нової конструкції – BOXHUNTER RTG.

Share This