Обрати сторінку

Про KONECRANES

Konecranes moves what matters. Ми є глобальним лідером у рішеннях з переміщення матеріалів, обслуговуючи широкий спектр клієнтів у різних галузях. Konecranes постійно встановлює стандарти у галузі, від щоденних поліпшень до проривів у найважливіші моменти, оскільки ми знаємо, що завжди можемо знайти безпечний, більш продуктивний та сталий спосіб..

Причальные контейнерные краны-перегружатели. Кран перегружатель

Обираючи Konecranes, ви отримуєте унікальне джерело світового досвіду та знань у поєднанні з місцевими ноу-хау для розширення можливостей ваших рішень з переміщення матеріалів та підвищення вашої безпеки та продуктивності.

Konecranes – це група компаній, яка є світовим лідером у розробці та виробництві вантажопідйомного обладнання. Ми надаємо послуги для широкого спектру клієнтів, у тому числі для виробничих і обробних галузей промисловості, верфей, портів та вантажних терміналів. Незалежно від ваших потреб у вантажопідйомних операціях, ми забезпечимо обладнання та послуги, які підвищать ефективність та цінність вашого бізнесу.

Наша довга історія у сфері вантажопідйомного бізнесу свідчить про те, що протягом понад 80 років ми постійно забезпечуємо підприємства всіх галузей промисловості ефективним та надійним обладнанням та послугами.

Обираючи Konecranes, ви отримуєте унікальне джерело світового досвіду та знань, поєднане з місцевими знаннями та навичками, які розширять можливості вашого вантажопідйомного обладнання та підвищать продуктивність вашого підприємства.

Наші цінності

Клієнти на першому місці

Ми будуємо довірчі відносини та надаємо робочі рішення щодня, що допомогає нашим клієнтам вигравати. Це так просто. Кожна взаємодія важлива, і кожна деталь має значення. Наші рішення ґрунтуються на тому, що потрібно нашим клієнтам: сьогодні й завтра.

Робити правильні речі

Вести відповідальний та стійкий бізнес не завжди легко, і часто це потребує мужності. Але ми це робимо, тому що віримо, що так правильно.Ми дотримуємося найвищих етичних стандартів і беремо відповідальність за свої дії. Ми надаємо безпечні й надійні рішення для переміщення матеріалів та забезпечуємо
зменшення викидів вуглецю в усьому світі.

Прагнення кращого

Ми ніколи не припиняємо рухатися, вчитися та вдосконалюватися. Ми натхненні та прагнемо завжди знаходити кращий шлях. Просто ми такі.І завдяки технологічному лідерству, інноваційному духу й навичкам вирішення проблем ми щодня знаходимо нові шляхи вдосконалення.

Вигравати разом

Все починається з наших людей. Ми — команда різнопланових фахівців з усього світу, кожен з яких робить свій внесок у наш спільний успіх.Ми більше, ніж просто колеги — ми працюємо разом, перемагаємо разом і завжди підтримуємо один одного.І ми довіряємо один одному робити те, що найкраще для команди.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО KONECRANES ДОСТУПНА НА НАШОМУ КОРПОРАТИВНОМУ САЙТІ ЗА ПОСИЛАННЯМИ НИЖЧЕ

Share This