Обрати сторінку

Мостові крани CXT

Мостовий кран Konecranes CXT складається з канатного підйомника CXT, прикріпленого до міцної, довговічної багатоцільової балкової конструкції крана. Завдяки широкому діапазону конфігурацій балок на вибір і 10 000 підйомників, які щороку продаються по всьому світу, мостовий кран CXT є лідером у галузі підйомного обладнання середньої важкості для приміщень.

Пропозиція, що відповідає вашим індивідуальним вимогам

Варіативність конструкцій та обладнання дозволяє нам пропонувати технічні рішення, що відповідають будь-яким індивідуальним вимогам. Є різні моделі мостових кранів СХТ у базовій та розширеній комплектації вантажопідйомністю до 80 тонн.

Стандартні Мостові крани СХТ можуть мати однобалочну або двобалочну конструкцію. Однобалочний бруківка кран пропонується в опорному або підвісному виконанні. Для однобалкових мостових кранів є візки СХТ низькостельового виконання (вантажопідйомність до 12.5 тонн), стандартного виконання (вантажопідйомність до 40 тонн), а також двобалочні візки (вантажопідйомність до 80 тонн).

Можливе встановлення кількох візків на одному мосту: найпоширеніша компоновка – два або три візки на одному крані.

Ефективне використання робочого простору та висока продуктивність
Крани Konecranes, оснащені канатним тельфером СХТ, – це незамінне обладнання цеху чи заводу.

Мостові крани СХТ, що забезпечують максимальну висоту підйому та оптимальні наближення гака, можуть встановлюватись у будинках різних типів. Якщо робоча площа вашого виробничого приміщення обмежена, мостовий кран CXT низькостельового виконання – це ідеальний вибір.

 

двухбалочный мостовой кран для эксплуатации в опасных средах.Производство проектирование изготовление мостовых кранов в Украине.

Високоякісні гальма, міцні канати та система радіокерування гарантують безпеку. Адаптивно-регульовані швидкості сприяють підвищенню продуктивності та зниженню споживання енергії. Ваш мостовий кран CXT – це не тільки високопродуктивне, а й економічне та екологічно ефективне обладнання.

З найновішими інтелектуальними системами, які підвищують точність контролю вантажу, розширюють функціональність крана та роблять його простим та зручним в експлуатації, кран СХТ став найпопулярнішим у класі кранів середнього режиму використання призначених для роботи у приміщеннях. Про це свідчать цифри, що відображають кількість поставок у всьому світі: понад 10 000 тельферів СМТ щорічно.

Ми також пропонуємо вибухобезпечні крани ЕХСХТ для експлуатації у небезпечному середовищі.

Будь ласка, зв’яжіться з представниками ПРАТ “Запоріжкран” для більш детальної інформації про крани серії СГТ.

Share This