Обрати сторінку

КАР’ЄРА в ЗАПОРІЖКРАН

Ласкаво просимо на сайт кар’єри ЗАПОРІЖКРАН. Тут ви зможете дізнатись що робить ЗАПОРІЖКРАН чудовим місцем роботи і чому ви повинні приєднатися до нас!

Ми постійно знаходимось в пошуку нових талантів, щоб приєднатися до нас, ви можете ознайомитись із нашими вакансіями та подати заявку просто зараз!

Наші цінності

Клієнти на першому місці

Ми будуємо довірчі відносини та надаємо робочі рішення щодня, що допомогає нашим клієнтам вигравати. Це так просто. Кожна взаємодія важлива, і кожна деталь має значення. Наші рішення ґрунтуються на тому, що потрібно нашим клієнтам: сьогодні й завтра.

Робити правильні речі

Вести відповідальний та стійкий бізнес не завжди легко, і часто це потребує мужності. Але ми це робимо, тому що віримо, що так правильно.Ми дотримуємося найвищих етичних стандартів і беремо відповідальність за свої дії. Ми надаємо безпечні й надійні рішення для переміщення матеріалів та забезпечуємо
зменшення викидів вуглецю в усьому світі.

Прагнення кращого

Ми ніколи не припиняємо рухатися, вчитися та вдосконалюватися. Ми натхненні та прагнемо завжди знаходити кращий шлях. Просто ми такі.І завдяки технологічному лідерству, інноваційному духу й навичкам вирішення проблем ми щодня знаходимо нові шляхи вдосконалення.

Вигравати разом

Все починається з наших людей. Ми — команда різнопланових фахівців з усього світу, кожен з яких робить свій внесок у наш спільний успіх.Ми більше, ніж просто колеги — ми працюємо разом, перемагаємо разом і завжди підтримуємо один одного.І ми довіряємо один одному робити те, що найкраще для команди.

У ПРАТ “Запоріжкран” середня заробітна плата одна з найвищих у галузі. Ми забезпечуємо високі соціальні стандарти для наших робітників у тісному контакті з профспілковою організацією заводу.

Ми знаходимось у постійному пошуку нових талановитих та амбітних професіоналів та готові надати їм необхідні умови для подальшого розвитку.

Одна з наших основних переваг та досягнень – це наші співробітники. Всі вони – справжні майстри своєї справи, професіонали, що постійно вдосконялюються. Це стосується не тільки менеджерського та інженерного складу, але і рядових робітників. Ми прикладаємо багато зусиль для розвитку та навчання наших кадрів, пропонуємо програми підвищення кваліфікації, курси та тренінги. Компанія Konecranes приділяє цьому аспекту особливу увагу. Багато наших співробітникив проходять стажування у Фінляндії та інших країнах

Адреса

Україна, 69041,
м. Запоріжжя, вул. Кияшка, 16а

КОНТАКТИ

Рибенок Наталія Вікторівна

Начальник відділу персоналу

Тел: (061) 283 – 19 – 85

Резюме можна надсилати на E-Mail:

Natalya.Rybenok@konecranes.com

Share This