Обрати сторінку

Автоматизація роботи кранів

Компанія Konecranes пропонує повну лінійку мостових кранів – від стандартних базових моделей до унікальних спеціалізованих кранів для експлуатації в жорстких умовах. Залежно від вимог виробництва, ми поставляємо крани, що керуються з пульта, або автоматичні крани. З автоматизацією роботи вантажопідйомної техніки значно підвищується безпека та ефективність операцій із переміщення вантажів.

АВТОМАТИЧНИЙ МОСТОВИЙ КРАН

Переваги, що дає автоматизація
Ми пропонуємо два варіанти автоматизації роботи кранів. Кран, оснащений напівавтоматичними функціями, значно спрощує роботу кранівника і передбачає більший обсяг управління в ручному режимі. Повністю автоматичний кран виконує повторювані або складні операції автоматичного режиму. Від кранівника потрібно лише задати відповідні уставки. Застосування повністю автоматичних кранів є особливо доцільним, якщо вантажні операції виконуються у важких умовах або небезпечному середовищі.

Із застосуванням автоматичних мостових кранів є можливість знизити витрати на оплату праці, підвищити продуктивність, підвищити пропускну спроможність складу, виключити ризик пошкодження промислового обладнання внаслідок людських помилок, знизити капітальні витрати, пов’язані, наприклад, із придбанням та використанням навантажувачів. Konecranes постачає автоматичні мостові крани найрізноманітнішого призначення – для переміщення сталевих та паперових рулонів, для роботи з грейфером на підприємствах з утилізації відходів, для роботи на суднобудівних верфях, машинобудівних заводах, харчовому виробництві.

Застосування новітніх технологій у кранобудуванні
Ми створюємо вантажопідйомне обладнання із застосуванням найновішого програмного забезпечення та оснащуємо наші крани за останнім словом техніки. З огляду на швидкий розвиток технологій ми проектуємо наші крани з можливістю їх модернізації в майбутньому.

Незалежно від спеціалізації вашого підприємства, ми можемо запропонувати обладнання та пакет послуг, які відповідають саме вашим потребам.

Будь ласка, зв’яжіться з Konecranes для отримання більш детальної інформації.

Share This