Обрати сторінку

Про компанію

ПРАТ “Запоріжкран” – спеціалізований завод з випуску мостових, козлових та спеціальних кранів, лідер з виробництва кранів та кранового обладнання у Східній Європі. Підприємство займається виробництвом підйомного та такелажного обладнання, виробництвом металевих конструкцій, оптовою торгівлею промислового обладнання.

Причальные контейнерные краны-перегружатели. Кран перегружатель

З серпня 2005 року основним акціонером ПрАТ “Запоріжкран” є фінська транснаціональна корпорація Konecranes, що належить до світових лідерів у сфері кранобудування. Ведучи діяльність з 32-х років минулого сторіччя, Konecranes завоювала лідируючі позиції на ринку підйомно-транспортного обладнання завдяки впровадженню новітніх технологій виробництва, бездоганній якості, високому рівню безпеки та надійності своєї продукції, її економічності. Плідна співпраця ПрАТ “Запоріжкран” та Konecranes вже сьогодні показує позитивні результати. З 2005 року обсяг продукції, що випускається, збільшено втричі. Почалась масштабна модернізація виробництва.

Створено ділянку складання балок коробчатого перетину з проектною потужністю 700 балок на рік. Встановлено сучасне технологічне обладнання: зварювальні апарати фірми “Кемпі” (Швеція), газорізальна установка “Мессер” (Німеччина), установка плазмового різання “Microstep” (Словаччина), лінія дробоструменевого очищення листів до порізки Gostol TST (Словенія), дробоструменева камера (Словенія), фарбувальна камера (Франція) тощо. Проведено переобладнання механічного цеху з заміною 50% станочного парку. Розроблено інвестиційний проект створення на базі підприємства промислового паркуб перспектива – потужний кранобудівельний завод у Європі.

Наші цінності

Клієнти на першому місці

Ми будуємо довірчі відносини та надаємо робочі рішення щодня, що допомогає нашим клієнтам вигравати. Це так просто. Кожна взаємодія важлива, і кожна деталь має значення. Наші рішення ґрунтуються на тому, що потрібно нашим клієнтам: сьогодні й завтра.

Робити правильні речі

Вести відповідальний та стійкий бізнес не завжди легко, і часто це потребує мужності. Але ми це робимо, тому що віримо, що так правильно.Ми дотримуємося найвищих етичних стандартів і беремо відповідальність за свої дії. Ми надаємо безпечні й надійні рішення для переміщення матеріалів та забезпечуємо
зменшення викидів вуглецю в усьому світі.

Прагнення кращого

Ми ніколи не припиняємо рухатися, вчитися та вдосконалюватися. Ми натхненні та прагнемо завжди знаходити кращий шлях. Просто ми такі.І завдяки технологічному лідерству, інноваційному духу й навичкам вирішення проблем ми щодня знаходимо нові шляхи вдосконалення.

Вигравати разом

Все починається з наших людей. Ми — команда різнопланових фахівців з усього світу, кожен з яких робить свій внесок у наш спільний успіх.Ми більше, ніж просто колеги — ми працюємо разом, перемагаємо разом і завжди підтримуємо один одного.І ми довіряємо один одному робити те, що найкраще для команди.

ПРАТ “ЗАПОРІЖКРАН”

Адреса

Україна, 69041,
м. Запоріжжя, вул. Кияшка, 16а

Телефон факс

+38 061 283 18 00

Email

zaporozhcrane@konecranes.com

Share This