Обрати сторінку

ПРОМИСЛОВИЙ ПАРК

У 2011 році компанією Konecranes було ініційовано проект створення промислового парку на території заводу “Запоріжкран”. Проект промислового парку передбачає об’єднання на території заводу виробничих та інших підприємств шляхом загальної інфраструктури та взаємної виробничої кооперації. Це дозволяє всім учасникам промпаркуукономити на інфраструктурних витратах, ефективніше організовувати промислове виробництво та логістику.

Здебільшого саме багаторічний досвід глобальної кооперації та оцінка інвестиційної привабливості України привели нас до створення проекту промпарку. Вперше ідея була озвучена президентом Konecranes Пеккою Лундмарком у ході офіційного урядового візиту української делегації в Фінляндію у жовтні 2010 року.

Пекка Лундмарк: “Україна має значний потенціал для виробництва вантажопідйомних кранів. Ми пропонуємо створити парк, який буде виробляти продукцію машинобудування”.

И

ндустріальні парки поєднують в собі ознаки місцезнаходження та агломерації: в одному місці знаходяться як постачальники продукції, так і їх споживачі. Учасники парків економлять на транспортних витратах та інжзенерних послугах, що дозволяє знизити собівартість виробляємої продукції за рахунок ефективної логістики. Проект було позитивно оцінено українською владою як у Києві, так у Запорізькій області. Ідеєю зацікавились фінські компанії, що вже працювали в Україні.

При дотриманні ряду умов – наділення парку особливим статусом, створення керуючої компанії промпарку, укладанні договору соціально-економічного партнерства з адміністрацією міста та області, промпарк може виконувати роль одного з центрів розвитку території.

Промислові парки мають велике значення в іноваційному та івестиційному розвитку – як окремих регіонів, так і всієї української економіки.

 

Можливості промислового майданчику ПРАТ “Запоріжкран”

  1.  Загальна площа території: 50 000 кв.м.
  2. Адміністративні та виробничі приміщення, а також декілька окремих будівель, площею від 500 до 10 000 кв.м.
  3. Загальна інфраструктура.
  4. Інженерна мережа, водопостачання, каналізація, електропостачання, газ, залізнична дорога та під’їзні шляхи.
  5. Інформаційна мережа.
  6. ІТ-структура.
  7. Централізоване керування територією.
  8. Територія промпарку огороджена та охороняється.
  9. Внутрішні перевезення.
  10. Обладнання, що надається для виробничих потреб.
  11. Фарбувальні роботи (власна фарбувальна камера РЕКОТЕК довжиною 76 метрів).
  12. Виготовлення тари та пакування.
  13. Експедиторські послуги.
  14. Охоронні послуги.
  15. Послуги з утримання приміщень та техобслуговування обладнання.
  16. Переваги промислового парку для всіх учасників.
  17. Орендовані виробничі приміщення забезпечені вантажопідйомними кранами, у деяких цехах доступні неавтоматизовані верстати у робочому стані.
  18. Можливість використовувати вертикальний токарний верстат TITAN з діаметром обробляємої частини до 8000 мм, висотою до 4000 мм, вагою до 30 000 кг.
  19.  Послуги, що надаються фірмам-орендарям.
  20. Залучення підрядників спеціально для потреб орендарів.
  21. Послуги з закупівлі та складування сталі, різанню металопродукції.
  22. Лабораторія (визначення якості металу).

Переваги промислового парку для всіх учасників

На базі промпарку ПРАТ “Запоріжкран” успішно працює десять компаній

Share This