Обрати сторінку

ВАЖКІ КОМПОНЕНТИ

ПРАТ “Запоріжкран” виготовляє такі типи важких компонентів до вантажопідйомних механізмів:

Ходові частини до краниів з установкою на рейках (RMG)
Вантажні візки RMG кранів та LV кранів
Вантажопідйомні траверси (до 400 тонн)

“Ходові частини до кранів з установкою на рейках (RMG) компанії Konecranes – прекрасний вибір для терміналів, де контейнери перенавантажуються з автомобільного транспорту на залізничний, та навпаки. Установка крану на рейки виключає зайві переміщення та забезпечує більш раціональне використання території терміналу. Крани з установкою на рейках (RMG) компанії Konecranes забезпечують прискорення залізничних та автотранспортних операцій, що зменшиє експлуатаційні витрати.

 

Вантажні візки RMG та LV кранів

Конструкция тележки RMG кранов и LV кранов обеспечивает простоту техобслуживания, а активная система управления погрузкой предотвращает раскачивание груза. Инновационная конструкция тележки с регулируемым выравниванием колес обеспечивает равномерное перемещение крана с минимальным износом подкрановых рельсов.

Грузовые тележки RMG кранов и LV кранов

Конструкція візка RMG та LV кранів забезпечує просте техобслуговування, а активна система керування навантаженням запобігає розгойдуванню вантажу. Інноваційна конструкція візка з регульованим вирівнюванням колес забезпечує рівномірне переміщення крану з мінімальним зносом підкранових рейок.

Share This