Обрати сторінку

ЗАГАЛЬНОПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО

Процес виготовлення продукції вимагає великої кількості операцій з підіймання і переміщення різних вантажів. Затримки відвантаження готових виробів не допускаються. Вам необхідна надійна і високопродуктивна техніка. Компанія Konecranes поставляє крани і інша вантажопідйомне обладнання на промислові підприємства для виконання самих різних виробничих завдань і надає своїм замовникам всебічну технічну підтримку.

СПЕЦІАЛЬНІ КРАНИ

Спеціальні крани Konecranes здатні задовільнити будь-які індивідуальні вимоги наших клієнтів: висока вантажопідйомність, інтенсивна експлуатація, спеціальнівантажозахоплювальні пристрої тощо.
Наші спеціальні крани ефективно працюють на виробничих об’єктах різних галузей обробної промисловості: металообробної машинобудівельної, паперової, хімічної, деревообробної, текстильної тощо.

 • Крани для целюлозно-паперової промисловості
  Крани для електроенергетики
  Крани для енергетики на основі відходів
  Крани для металургії
  Крани для нафтохімічної промисловості
  Інші промислові застосування
  Автоматизація та програмне забезпечення

Знание особенностей технологических процессов отечественных предприятий и многообразие крановых комплектующих Konecranes позволяет нам предлагать оптимальные варианты модульных или разработанных по индивидуальному заказу конструкций, в соответствии с требованиями каждого конкретного производства.

Знання особливостей технологічних процесів вітчизняних підприємств та різноманіття кранових комплектуючих Konecranes дозволяє нам пропонувати оптимальні варіанти модульних аьо розроблених за індивідуальним замовленням конструкцій, у відповідності до вимог кожного конкретного виробництва.

Модульні крани. Модульні крани зі стандартизованими комплектуючими розроблені на основі унікальної концепції та призначені для використання на підприємствахрізного профілю, з найрізноманітнішими вимогами до конструкції крану. Модульні спеціальні крани мають всі переваги серійної продукції: оптимальну конструкцію, перевірену часом технологію виготовлення, найкраще поєднання ціни та якості.

Крани, що виготовлено за специфікацією замовника. Якщо є необхідність у забезпеченні високої вантажопідйомності, великої висоти підйому, а такожза наявністю інших індивідуальних вимог, спеціалісти “Конекрейнс Україна” розробляють проекти кранів за специфікацією замовника. Завдяки великому досвіду та професіоналізму наших інженерів, ми успішно вирішуємонайскладніші задачі, які ставлять перед нами наші клієнти.

спеціальні крани для двох основних галузей використання
Сервісні крани:

Крани великої вантажопідйомності, яка необхідна для виконання деяких монтажних, складальних, ремонтних робіт
Велика вантажопідйомність
Компактні розміри (ефективне використання простору
Низькі колесні навантаження та невелика загальна вага конструкції
Висока точність позиціонування вантажу
Низька потреба у техобслуговуванні
Технологічні крани:

Крани найвищого ступеня надійності, який необхідний для участі у безперервних виробничих процесах
Використання у виробничих процесах з часто повторюваними робочими циклами
Висока швидкість робочих рухів
Автоматизовані та/або спеціальні системи керування
Ефективна робота в умовах агресивного операційного середовища
Система запобігання розгойдуванню вантажу

Share This